KONST / Litografier / Färglitografi 14965036
nr 1496 5036
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 128/150, daterad -99. Färglitografi, bildmått: 40x40 cm, yttermått inklusive ram: 50x50 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:34:35
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr